Menu Close

OSTATNIM RAZEM, GDY BYŁ TAKI UŚPIONY BITCOIN, WYNOSIŁ 20.000 DOLARÓW.

Bitcoin w ciągu ostatnich kilku dni zmagał się z silną słabością
Cyfrowe aktywa wzorcowe kupujących i sprzedających zostały zablokowane w ramach intensywnej walki o około 9 000 USD, a niedźwiedzie żarliwie starają się utrzymać je poniżej tego kluczowego wsparcia.
Chociaż nie wróży to dobrze dla jej perspektyw krótkoterminowych, jej perspektywy makro pozostają silne.
Jedna podstawowa metryka osiągnęła poziom niespotykany od czasu intensywnego rajdu w 2017 r. do 20 000 USD.
Jeśli historia rymuje się, ta metryka może być niewiarygodnie pozytywnym znakiem dla kryptokurcji
Bitcoin i zagregowany rynek kryptograficzny zrywają się obecnie na krawędzi klifu.

W ciągu ostatnich kilku tygodni 9.000 dolarów zostało uznane za niezbędny poziom wsparcia, a sprzedawcy żarliwie starają się zepchnąć BTC poniżej tego poziomu.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Ważne jest, aby zauważyć, że każdy spadek poniżej tego poziomu jest ulotny, ponieważ presja na zakup istniejąca w górnym regionie 8.000$ jest dość silna.

Jeśli to wsparcie się złamie, to jest prawdopodobne, że krypto benchmarkowe wykona ogromny ruch w dół, który definiuje jego trend w najbliższym czasie.

Jedna metryka, która może dać bykom bardzo potrzebny impuls, to liczba uśpionych Bitcoin Revolution. To po prostu hit poziomy nie widziane od przed rajdem do 20.000 dolarów kilka lat temu.

 

BITCOIN’S BULL CASE ROŚNIE POMIMO OSTATNICH AKCJI CENOWYCH

Ostatnia akcja cenowa Bitcoina nie wydaje się być symbolem jego siły technicznej.

W momencie pisania, Bitcoin handluje poniżej 1% przy obecnej cenie 9.100 dolarów. Oznacza to odbicie od niedawnych zaniżonych cen o 8.900 dolarów, które zostały ustalone wczoraj.

Po raz pierwszy od wielu tygodni, BTC odnotowało trwałą przerwę poniżej 9.000 dolarów. Kupujący byli w stanie odzyskać ten poziom, ale nadal wydaje się, że z dnia na dzień jest on coraz słabszy.

Jednak, jak poinformował wczoraj Bitcoinista, sprawa byka dla Bitcoina pozostaje silna, zwłaszcza z fundamentalnej perspektywy.

Jednym z czynników, które to wyjaśniają, jest wspinający się haszysz, który kryptokurcja widziała w ostatnim czasie. Spowodowało to, że kryptońskie tak zwane “Hash Ribbons” zamieniły się w sygnał kupna.

UŚPIONE BTC OSIŠGA POZIOM SPRZED 2017 ROKU.
Innym czynnikiem, który wskazuje, że krypto waluta jest obecnie niezwykle solidna, jest sama ilość Bitcoinu, który jest uśpiony od ponad roku.

Według danych z platformy analitycznej Glassnode, 61% krążących zapasów Bitcoinów nie zostało przeniesionych w ciągu ponad roku. Wskazuje to na silną skłonność inwestorów do “hodlowania” – co również zwiększa jego siłę.

Firma badawcza wyjaśnia również, że ta metryka wzrosła tuż przed wejściem krypty na terytorium byka.

“Ostatni raz widzieliśmy tę ilość Bitcoinów, które nie ruszyły się w ciągu ponad roku, na początku 2016 roku – poprzedzał bieg byka BTC do 20 tys. dolarów”, wyjaśnili.